Nadchodzące mecze

Kolejka 8

Dywizja 1

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Association Elite Combat DV 04-02-2019 - 22.00
Pork Swords the shadows TBA
Pompa Granit Daremny Trud TBA
Old Boyz #BezSpiny TBA
Double Penetration - TBA

Dywizja 2

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Kool and the Gangbang Dziady 10-02-2019 - 18.00
French Fries Play4Fun 07-02-2019 - 22.00
the shadows #2 Ping of Death TBA
TMD Team Willits TBA
Nastukani - TBA

Dywizja 3

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
LG players Crew of Destruction TBA
4fun Shoot 2 Kill 08-02-2019 - 19.00
Tilt2ez Kielnia Żuru TBA
Platige Team - TBA
????? - TBA

Dywizja 4

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
The Osu! Telter Team TBA
Łowcy Cieni Scyzoryki 10-02-2019 - 15.00
Aezakmi New Horizon TBA
Cieśle Śmierci - TBA
Kartoska - TBA

Dywizja 5

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Husaria Platige Team 2 08-02-2019 - 20.00
RedMoon Fear Factory TBA
Rdd Koń bez imienia 10-02-2019 - 18.00
Old Knight's - TBA
C2H5OH - TBA

Dywizja 6

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
The Picnic Avengers Fyre Squad 08-02-2019 - 22.00
BBQ WKzD 07-02-2019 - 22.00
BROS Kozy Mroku TBA
Bardzo słabo gram w kłejka - TBA
Stare Grzyby - TBA

Kolejka 7OD 28.01—DO 03.02

Dywizja 1

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Old Boyz Double Penetration TBA
#BezSpiny Pompa Granit 30-01-2019 - 22.00
Daremny Trud Pork Swords 04-02-2019 - 23.00
the shadows Association Elite Combat 03-02-2019 - 22.00
DV - TBA

Dywizja 2

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
TMD Kool and the Gangbang TBA
Team Willits Nastukani TBA
The Pampers the shadows #2 TBA
Ping of Death French Fries TBA
Play4Fun Dziady 31-01-2019 - 20.00

Dywizja 3

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Platige Team LG players 28-01-2019 - 21.00
Boty Tilt2ez TBA
Kielnia Żuru ????? TBA
Shoot 2 Kill Crew of Destruction TBA
4fun - TBA

Dywizja 4

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Aezakmi Cieśle Śmierci TBA
New Horizon Łowcy Cieni 02-02-2019 - 22.00
Scyzoryki The Osu! 02-02-2019 - 21.00
Telter Team Kartoska 02-02-2019 - 13.00

Dywizja 5

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
C2H5OH Husaria 01-02-2019 - 20.00
Koń bez imienia Old Knight's TBA
Fear Factory Platige Team 2 TBA
Rdd - TBA
RedMoon - TBA

Dywizja 6

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
BROS Bardzo słabo gram w kłejka TBA
Kozy Mroku BBQ 04-02-2019 - 21.15
The Picnic Avengers WKzD 29-01-2019 - 19.00
Fyre Squad Stare Grzyby 01-02-2019 - 21.00

Kolejka 6OD 20.01—DO 27.01

Dywizja 1

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Double Penetration DV 28-01-2019 - 21.00
Association Elite Combat Daremny Trud 23-01-2019 - 20.00
Pork Swords #BezSpiny 27-01-2019 - 21.30
Pompa Granit Old Boyz 27-01-2019 - 20.00
the shadows - TBA

Dywizja 2

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Kool and the Gangbang Play4Fun 30-01-2019 - 20.00
Dziady Ping of Death 31-01-2019 - 20.00
French Fries The Pampers 22-01-2019 - 19.00
the shadows #2 Team Willits TBA
Nastukani TMD 15-01-2019 - 20.00

Dywizja 3

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
LG players Shoot 2 Kill 25-01-2019 - 20.00
4fun Kielnia Żuru 23-01-2019 - 20.00
????? Boty 31-01-2019 - 20.00
Tilt2ez Platige Team 29-01-2019 - 22.00
Crew of Destruction - TBA

Dywizja 4

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Kartoska Scyzoryki 27-01-2019 - 21.45
The Osu! New Horizon 25-01-2019 - 17.00
Łowcy Cieni Aezakmi 23-01-2019 - 21.00
Cieśle Śmierci - TBA
Telter Team - TBA

Dywizja 5

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Fear Factory Husaria TBA
Koń bez imienia RedMoon 25-04-2019 - 06.53
C2H5OH Rdd 25-01-2019 - 18.00
Platige Team 2 - TBA
Old Knight's - TBA

Dywizja 6

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Fyre Squad Bardzo słabo gram w kłejka 27-01-2019 - 20.00
WKzD Stare Grzyby 29-01-2019 - 20.00
Kozy Mroku The Picnic Avengers 23-01-2019 - 22.00
BROS BBQ 24-01-2019 - 20.00

Kolejka 5OD 07.01—DO 13.01

Dywizja 1

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Pompa Granit Double Penetration 27-01-2019 - 22.20
Old Boyz Pork Swords 13-01-2019 - 21.00
#BezSpiny Association Elite Combat 13-01-2019 - 20.00
Daremny Trud Puchar Polski Quake Champions 19-01-2019 - 00.00
the shadows DV 14-01-2019 - 21.00

Dywizja 2

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Nastukani Kool and the Gangbang 17-01-2019 - 00.00
TMD the shadows #2 14-01-2019 - 22.30
Team Willits French Fries 08-01-2019 - 21.00
The Pampers Dziady 09-01-2019 - 18.00
Ping of Death Play4Fun 07-01-2019 - 23.00

Dywizja 3

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Tilt2ez LG players 14-01-2019 - 15.00
Platige Team ????? 10-01-2019 - 22.00
Boty 4fun 09-01-2019 - 20.00
Kielnia Żuru Crew of Destruction 20-01-2019 - 22.00
1984 Shoot 2 Kill TBA

Dywizja 4

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Łowcy Cieni Cieśle Śmierci 13-01-2019 - 20.00
Aezakmi The Osu! 11-01-2019 - 17.00
New Horizon Kartoska 11-01-2019 - 17.00
Scyzoryki D&D - Dzieciak i Dziad 10-01-2019 - 21.00
Telter Team D1RTY-KN1GHTz 16-01-2019 - 00.00

Dywizja 5

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Rdd Husaria 11-01-2019 - 17.00
C2H5OH Old Knight's 08-01-2019 - 20.00
Big_BrotherS RedMoon TBA
Koń bez imienia Platige Team 2 18-01-2019 - 22.00
Święci z Białegostoku Fear Factory TBA

Dywizja 6

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
BBQ Bardzo słabo gram w kłejka 15-01-2019 - 21.00
BROS The Picnic Avengers 11-01-2019 - 19.00
Kozy Mroku Stare Grzyby 09-01-2019 - 21.00
WKzD Fyre Squad 09-01-2019 - 19.00
Chinchillas - TBA

Kolejka 4

Dywizja 1

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
the shadows Double Penetration 18-12-2018 - 22.00
DV Daremny Trud 16-01-2019 - 00.00
Puchar Polski Quake Champions #BezSpiny 04-01-2019 - 21.00
Association Elite Combat Old Boyz 03-01-2019 - 21.45
Pork Swords Pompa Granit 24-01-2019 - 22.00

Dywizja 2

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Ping of Death Kool and the Gangbang 27-12-2018 - 20.00
Play4Fun The Pampers 28-12-2018 - 22.00
Dziady Team Willits 09-01-2019 - 18.00
French Fries TMD 28-12-2018 - 22.00
the shadows #2 Nastukani 02-01-2019 - 22.00

Dywizja 3

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
1984 LG players TBA
Shoot 2 Kill Kielnia Żuru 10-01-2019 - 20.00
Crew of Destruction Boty 27-12-2018 - 22.00
4fun Platige Team 05-01-2019 - 23.00
????? Tilt2ez 03-01-2019 - 19.00

Dywizja 4

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Telter Team Cieśle Śmierci 29-12-2018 - 16.00
D1RTY-KN1GHTz Scyzoryki TBA
D&D - Dzieciak i Dziad New Horizon 04-01-2019 - 19.00
Kartoska Aezakmi 03-01-2019 - 20.00
The Osu! Łowcy Cieni 27-12-2018 - 21.00

Dywizja 5

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Święci z Białegostoku Husaria 18-12-2018 - 20.00
Fear Factory Koń bez imienia 16-01-2019 - 00.00
Platige Team 2 Big_BrotherS TBA
RedMoon C2H5OH 19-12-2018 - 20.00
Old Knight's Rdd TBA

Dywizja 6

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
WKzD Bardzo słabo gram w kłejka 18-12-2018 - 21.00
Fyre Squad Chinchillas TBA
Stare Grzyby BROS 05-01-2019 - 12.00
The Picnic Avengers BBQ 19-12-2018 - 22.00
Kozy Mroku - TBA

Kolejka 3OD 10.12—DO 16.12

Dywizja 1

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Double Penetration Pork Swords 16-12-2018 - 21.00
Pompa Granit Association Elite Combat 19-12-2018 - 21.40
Old Boyz Puchar Polski Quake Champions 17-12-2018 - 21.00
#BezSpiny DV 25-04-2019 - 06.53
Daremny Trud the shadows 13-12-2018 - 21.00

Dywizja 2

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Kool and the Gangbang the shadows #2 15-12-2018 - 21.30
Nastukani French Fries 12-12-2018 - 20.00
TMD Dziady 19-12-2018 - 17.00
Team Willits Play4Fun 16-12-2018 - 22.00
The Pampers Ping of Death 28-12-2018 - 20.00

Dywizja 3

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
LG players ????? 13-12-2018 - 20.00
Tilt2ez 4fun 15-12-2018 - 18.00
Platige Team Crew of Destruction 16-12-2018 - 23.00
Boty Shoot 2 Kill 13-12-2018 - 20.00
Kielnia Żuru 1984 TBA

Dywizja 4

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Cieśle Śmierci The Osu! 16-12-2018 - 19.00
Łowcy Cieni Kartoska 13-12-2018 - 20.00
Aezakmi D&D - Dzieciak i Dziad 11-12-2018 - 20.00
New Horizon D1RTY-KN1GHTz 16-12-2018 - 15.00
Scyzoryki Telter Team 22-12-2018 - 20.00

Dywizja 5

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Husaria Old Knight's 14-12-2018 - 21.30
Rdd RedMoon 12-12-2018 - 21.00
C2H5OH Platige Team 2 15-12-2018 - 20.00
Big_BrotherS Fear Factory TBA
Koń bez imienia Święci z Białegostoku 16-12-2018 - 20.30

Dywizja 6

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
The Picnic Avengers Bardzo słabo gram w kłejka 13-12-2018 - 21.00
Stare Grzyby BBQ 11-12-2018 - 22.00
Fyre Squad Kozy Mroku 12-12-2018 - 22.00
WKzD Chinchillas TBA
BROS - TBA

Kolejka 2OD 03.12—DO 09.12

Dywizja 1

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Daremny Trud Double Penetration 06-12-2018 - 22.00
the shadows #BezSpiny TBA
DV Old Boyz 05-12-2018 - 19.30
Puchar Polski Quake Champions Pompa Granit 09-12-2018 - 22.00
Association Elite Combat Pork Swords 06-12-2018 - 21.00

Dywizja 2

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
The Pampers Kool and the Gangbang 15-12-2018 - 20.00
Ping of Death Team Willits 09-12-2018 - 20.45
Play4Fun TMD 11-12-2018 - 00.00
Dziady Nastukani 09-12-2018 - 20.30
French Fries the shadows #2 04-12-2018 - 23.00

Dywizja 3

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Kielnia Żuru LG players 09-12-2018 - 18.00
1984 Boty 06-12-2018 - 21.00
Shoot 2 Kill Platige Team 05-12-2018 - 21.00
Crew of Destruction Tilt2ez 09-12-2018 - 21.30
4fun ????? 04-12-2018 - 23.00

Dywizja 4

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Scyzoryki Cieśle Śmierci 09-12-2018 - 21.00
Telter Team New Horizon 08-12-2018 - 15.00
D1RTY-KN1GHTz Aezakmi 08-12-2018 - 10.00
D&D - Dzieciak i Dziad Łowcy Cieni 05-12-2018 - 20.00
Kartoska The Osu! 08-12-2018 - 19.00

Dywizja 5

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Koń bez imienia Husaria 07-12-2018 - 21.30
Święci z Białegostoku Big_BrotherS 07-12-2018 - 20.30
Fear Factory C2H5OH 09-12-2018 - 20.00
Platige Team 2 Rdd 06-12-2018 - 20.30
RedMoon Old Knight's 05-12-2018 - 21.00

Dywizja 6

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Chinchillas Bardzo słabo gram w kłejka 07-12-2018 - 22.00
WKzD Kozy Mroku 04-12-2018 - 22.00
Fyre Squad BROS 06-12-2018 - 20.00
Stare Grzyby The Picnic Avengers 07-12-2018 - 21.30
BBQ - TBA

Kolejka 1OD 26.11—DO 02.12

Dywizja 1

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Double Penetration Association Elite Combat 29-11-2018 - 23.00
Pork Swords Puchar Polski Quake Champions 30-11-2018 - 19.00
Pompa Granit DV 06-12-2018 - 22.30
Old Boyz the shadows 27-11-2018 - 21.00
#BezSpiny Daremny Trud 29-11-2018 - 22.00

Dywizja 2

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Kool and the Gangbang French Fries 30-11-2018 - 22.00
the shadows #2 Dziady 02-12-2018 - 22.00
Nastukani Play4Fun 29-11-2018 - 21.00
TMD Ping of Death 29-11-2018 - 18.30
Team Willits The Pampers TBA

Dywizja 3

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
LG players 4fun 01-12-2018 - 18.00
????? Crew of Destruction 29-11-2018 - 21.00
Tilt2ez Shoot 2 Kill 02-12-2018 - 14.00
Platige Team 1984 29-11-2018 - 21.00
Boty Kielnia Żuru 29-11-2018 - 19.30

Dywizja 4

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Cieśle Śmierci Kartoska 27-11-2018 - 18.00
The Osu! D&D - Dzieciak i Dziad 30-11-2018 - 18.00
Łowcy Cieni D1RTY-KN1GHTz 01-12-2018 - 20.00
Aezakmi Telter Team TBA
New Horizon Scyzoryki 30-11-2018 - 21.00

Dywizja 5

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Husaria RedMoon 30-11-2018 - 21.30
Old Knight's Platige Team 2 30-11-2018 - 20.00
Rdd Fear Factory 02-12-2018 - 20.00
C2H5OH Święci z Białegostoku 28-11-2018 - 16.30
Big_BrotherS Koń bez imienia 27-11-2018 - 19.30

Dywizja 6

Drużyna #1 Drużyna #2 Termin spotkania
Bardzo słabo gram w kłejka Stare Grzyby 27-11-2018 - 20.00
BBQ Fyre Squad 30-11-2018 - 20.00
BROS WKzD 27-11-2018 - 21.00
Kozy Mroku Chinchillas 29-11-2018 - 22.00
The Picnic Avengers - TBA

Co mamy do wygrania

Zobacz nagrody